Hemen Sizde!

Hemen Sizde!

Hakkımızda

Pazarlama, ithalat ve ihracat alanında 11 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile Cnr Export Dış Tic. Ve Paz. Ltd Şti piyasa koşullarında en doğru ürünü en iyi fiyat ile doğru zamanda size ulaştırmayı ve sipariş süresince doğru bilgilendirme ile her koşulda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine görev edinmiştir.

Tüm ürün gruplarımızda, doğrudan üretici ve ithalatçı iş ortaklarımızla çalışmamız, müşterilerimize fiyat avantajı sağlamanın yanında ürünleri doğru elden ulaştırmayı da beraberinde getirmiştir.

Cnr Export çalışanlarının bilgileri, tecrübeleri ve özverili çalışmaları başarımızın ana kaynağıdır. Deneyimli kadromuzun zamanında aksiyon alması ve tüm detaylara vakıf olarak işlerini yapması sayesinde ürünlerimizin kalitesi, teslimat sürelerimiz ve satış sonrası hizmetlerimiz tüm müşterilerimizin sevgi, övgü ve güvenini kazanmıştır.

Bu anlamda Cnr Export, piyasada üstün kalite ile birlikte rekabetçi fiyatlarla stoktan anlık teslimat yapan bir firma olarak anılır olmuştur. Yalnızca müşterilerimizin beklentilerine cevap vermenin ötesinde pazarın gerekliliklerinin de üzerine çıkmak için çalışmalarımıza kararlılıkla devam etmekteyiz.

Bize Ulaşın